Previous
Previous Product Image

Apivita Face Mask Honey 8ml

L500.00
Next

Davines Purifying Gel 150ml

L3,610.00
Next Product Image

Pharmaceris Octopirox DS 100ml

L3,190.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Në kombinim me Octopirox®, i cili ofron përfitime të fuqishme antibakteriale dhe antifungale, ky produkt ndalon rikthimin e simptomave të dermatitit seborrheik.

Vitamina H, e cila rregullon metabolizmin e yndyrës, mbron nga gjëndrat dhjamore tepër aktive. Octopirox® dhe piroktonati olamin punojnë së bashku për të reduktuar sekretimin e tepërt të sebumit, duke përfshirë biotinën, e njohur për zvogëlimin e lezioneve të akneve, së bashku me Octopirox® dhe agjentë aktivë të zgjedhur (rodhe, zinku PCA, acid citrik) formula mbështet pastrimin e sipërfaqes së lëkurës.

Përdorimi i Pharmaceris DS Octopirox DS Scalp Tonicum sjell rehati të menjëhershme në lëkurën tuaj, duke qetësuar kruajtjen, djegien.

Përfitimet e Pharmaceris DS Octopirox DS Scalp Tonicum:

Lehtëson menjëherë.
Redukton rrëshqitjen dhe minimizon irritimin.
Ndihmon në reduktimin e simptomave të dermatitit seborrhoeic.
Si të përdorni:

Aplikojeni çdo ditë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në zonat e prekura të kokës dhe trupit tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pharmaceris Octopirox DS 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?