Previous
Previous Product Image

Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml

Original price was: L 2,000.00.Current price is: L 1,500.00.
Next

Veet x20 Wax Face Strips

L 650.00
Next Product Image

Pharmaceris Fluid Foundation 02 SPF 50+ 30ml

L 3,890.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Pharmaceris – Korrigjimi i diellit me bazë lëngu (SPF 50+)
Ky fondatinë rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme, të irrituar nga agresorët mjedisorë (foto-alergji) dhe procedurat e mjekësisë estetike, trajtimet me lazer ose peeling. Rekomandohet për njerëzit e prirur ose në rrezik të depigmentimit të lëkurës (p.sh. kur marrin medikamente të caktuara, në rast të gjendjeve inflamatore ose shtatzënisë) dhe njerëzit që vuajnë nga vitiligo.

Baza e specializuar fluide ofron nivelin më të lartë të mbrojtjes kundër rrezatimit diellor dhe parandalon në mënyrë efektive përkeqësimin e depigmentimit ekzistues dhe shfaqjen e të rejave. Pigmentet e mikronizuara fshehin në mënyrë perfekte çdo defekt të lëkurës, duke siguruar mbulim afatgjatë dhe duke i dhënë lëkurës një strukturë të barabartë dhe një ton të shëndetshëm.

Formula inovative Leukine Barrier me veti imunostimuluese qetëson irritimet e shkaktuara nga agresorët mjedisorë. Ekstrakti qetësues i farave të lirit rikthen ekuilibrin fiziologjik të lëkurës, forcon shtresën e saj lipidike dhe nxit rigjenerimin. Ky fondatinë nuk e mbingarkon lëkurën dhe nuk bllokon poret e lëkurës, nuk nxit komedone, nuk shkakton tharje të lëkurës. Pa parabenë.

Udhëzime për përdorim
Aplikojeni në lëkurë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën. Prisni derisa të përthithet plotësisht. Për përdorim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pharmaceris Fluid Foundation 02 SPF 50+ 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?