Previous
Previous Product Image

Nizoral 2% Shampoo 60ml

L 729.00
Next

Veet x20 Wax Face Strips

L 650.00
Next Product Image

Pharmaceris Octopirox Crème 30ml

L 2,590.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Pharmaceris Octopirox Crème 30ml është një krem i formuluar posaçërisht për trajtimin dhe parandalimin e problemeve të lëkurës së prirur për akne dhe dermatit seborrheik. Përmban Octopirox, një përbërës aktiv që lufton bakteret dhe kërpudhat përgjegjëse për irritimin dhe inflamacionin e lëkurës. Ky krem ndihmon në reduktimin e skuqjes, kruajtjes dhe flaking të lëkurës, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Përdoret kryesisht në zonat e fytyrës dhe trupit ku shfaqen simptoma të tilla.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pharmaceris Octopirox Crème 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?