Previous
Previous Product Image

Pharmaceris Fluid Foundation 02 SPF 50+ 30ml

L 3,890.00
Next

Suavinex Citronnelle x36 Patchs

L 550.00
Next Product Image

Veet x20 Wax Face Strips

L 650.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Veet x20 Wax Face Strips ofrojnë një zgjidhje të thjeshtë dhe efektive për heqjen e qimet e fytyrës në shtëpi. Këto fasha prej vaji janë dizajnuar për të larguar qimet e tepërta të fytyrës në mënyrë të qetë dhe të shpejtë, duke lënë lëkurën e butë dhe të pastruar për disa javë. Formuluar për të minimizuar ndjesinë e dhimbjes dhe për t’u përshtatur lehtësisht në formën dhe konturet e fytyrës, fashat Veet ofrojnë një mënyrë të përshtatshme dhe të sigurt për kujdesin e lëkurës tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veet x20 Wax Face Strips”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?