Previous
Previous Product Image

Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Lierac Velvet Sun Fluid 50+ 40ml

L4,250.00
Next Product Image

Nuxe Or Dry Oil 100ml

L4,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Nuxe Huile Prodigieuse Dry Oil është një produkt kozmetik i njohur për cilësitë e tij të ndryshme. Kjo yndyrë e tharë përmban një kombinim të vajrave bimore të vlefshme si vaji i susamit, i arganit dhe i bajamit, duke e bërë një zgjedhje të shkëlqyer për hidratimin dhe kujdesin e lëkurës dhe flokëve.

Karakterizohet nga tekstura e lehtë dhe e thjeshtë që absorbohet lehtësisht nga lëkura, duke e bërë atë ideale për të mbrojtur, të hidratuar dhe të dhënë një pamje të shndritshme dhe të shëndetshme. Huile Prodigieuse gjithashtu ka një aromë të këndshme dhe relaksuese, duke e bërë përdorimin e saj një eksperiencë të këndshme për të gjitha palet e ndjenjave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuxe Or Dry Oil 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?