Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Anthelios Hydratante 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.
Next

Lierac Velvet Sun Fluid 50+ 40ml

L 4,250.00
Next Product Image

Fillerina Solare SPF 20 150ml

Original price was: L 6,679.00.Current price is: L 5,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Fillerina Solare SPF 20 është një krem ​​mbrojtës ndaj diellit me një formulë inovative që kombinon mbrojtjen ndaj rrezeve UV me një efekt pllenimi të hollë lëkurës. Ky produkt është i pasur me acid hialuronik dhe kolagen, të cilat ndihmojnë në hidratimin e lëkurës dhe zbutjen e rrudhave.

Formulimi i këtij kremi ​​ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e diellit, duke e bërë atë më të shëndetshme dhe më të freskët. Përdorimi i rregullt i Fillerina Solare SPF 20 ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga plakja dhe dëmtimet e tjera të shkaktuara nga dielli, duke e mbajtur atë tërheqëse dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fillerina Solare SPF 20 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?