Previous
Previous Product Image

Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.
Next

Lierac Velvet Sun Fluid 50+ 40ml

L 4,250.00
Next Product Image

Avene Cicalfate+ Gel Cicatrice 30ml

L 1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Avene Cicalfate+ Gel Cicatrice është një produkt i dizajnuar për të ndihmuar në shërimin e plagëve dhe ndërhyrjeve të vogla kirurgjikale. Përdorimi i këtij geli mund të ndihmojë në rregullimin dhe shërimin e lëkurës në rast të plagëve, prerjeve, ose shënimeve të tjera. Formula e pasur me Avene Thermal Spring Water siguron një efekt qetësues dhe përmban elemente që ndihmojnë në rregullimin e proceseve të shërimit të lëkurës. Produkti është i lehtë për të aplikuar dhe shpejt absorbohet nga lëkura, duke e bërë të përshtatshëm për përdorim në çdo ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cicalfate+ Gel Cicatrice 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?