Previous
Previous Product Image

Kita Pic KIT

L 1,600.00
Next

Pharmaceris Octopirox Crème 30ml

L 2,590.00
Next Product Image

Nizoral 2% Shampoo 60ml

L 729.00

Hurry! only 10 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampo Nizoral 2% është një shampo që trajton zbokthin, infeksionet mykotike të kokës dhe lëkurës. Aplikohet në mënyrë topike në skalpin e kokës për 3-5 minuta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nizoral 2% Shampoo 60ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?