Previous
Previous Product Image

Allergo Stop 50ml

L 1,000.00
Next

Citrak x30 bustine

L 2,200.00
Next Product Image

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Cistexx është një suplement ushqimor i cili kontribuon në mirëfunksionimin e traktit urinar. Bazohet në proantocianidina nga:
-Boronica e kuqe dhe Ortosifoni që parandalojnë përhapjen e baktereve në traktin urinar dhe ndihmojnë në funksionimin e duhur të veshkave
-Uva Ursi parandalon infeksionet e traktit urinar dhe mbron trupin nga agjentët e jashtëm
-Lactobacillus Acidophilus -mund të veprojë duke parandaluar përhapjen e mikroorganizmave patogjene në traktin urinar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cevo Texx x10 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?