Previous
Previous Product Image

Kita Pic KIT

L 1,600.00
Next

Pharmaceris Octopirox Crème 30ml

L 2,590.00
Next Product Image

Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml

Original price was: L 2,000.00.Current price is: L 1,500.00.

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml është një maskë për pastrim dhe eksfolim të thellë të lëkurës. Ky produkt është i përshtatshëm për lëkurën e yndyrshme dhe me tendencë akneike. Me përbërës aktivë të zgjedhur me kujdes, ajo vepron për të hequr papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga lëkura, duke hapur poret dhe duke reduktuar shkëlqimin e tepërt. Maska gjithashtu ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së pikave të zeza dhe përmirëson teksturën e lëkurës, duke e lënë atë të pastër, të freskët dhe të butë. Përdorimi i rregullt i kësaj maske promovon një pamje më të shëndetshme dhe të ekuilibruar të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?