Previous
Previous Product Image

Lierac Diopticerne 15ml

Original price was: L 3,020.00.Current price is: L 2,500.00.
Next

Neutrogena Daily Serum 30ml

L 1,400.00
Next Product Image

Neutrogena Water Gel 200ml

L 1,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Pastruesi i fytyrës me xhel uji Neutrogena® Hydro Boost është zhvilluar me një matricë inovative Xhel Hyaluronic për të bllokuar hidratimin dhe për ta çliruar vazhdimisht atë gjatë gjithë ditës kur dhe kur lëkura juaj ka nevojë për të.

Pastrues inovativ, i lehtë, i lëkurës që aktivizohet me ujë.
E lë lëkurën në mënyrë freskuese duke përdorur teknologjinë e patentuar të pastrimit.
Rritni hidratimin duke përdorur kombinimin e teknologjisë së pastrimit Neutrogena, agjentëve hidratues dhe acidit hialuronik.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.
Pastrues perfekt xhel për fytyrën, që largon lehtësisht vajin kokëfortë, make-up-in dhe papastërtitë.
I testuar nga dermatologu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Water Gel 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?