Previous
Previous Product Image

Lierac Premium Gold Mask

L1,560.00
Next

Neutrogena Daily Serum 30ml

L1,400.00
Next Product Image

Neutrogena Retinol Serum 30ml

L3,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Zvogëloni pamjen e njollave të zeza dhe rrudhave të thella me Serumin e fytyrës Neutrogena Rapid Wrinkle Repair® Retinol. Ky serum i fuqishëm kundër plakjes së fytyrës përmban 0.5% retinol të pastër, një formë e vitaminës A e provuar nga dermatologu, e balancuar me zbutës ushqyes për të dhënë retinol të fuqishëm pa irritim.

Përmban përqendrimin më të lartë të Neutrogena prej 0,5% retinol të pastër në një serum ushqyes për lëkurën.
Shihni pamjen e përmirësuar të linjave të holla dhe rrudhave në 1 javë.
Serumi i lehtë, që përthithet shpejt përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
Formuluar pa parabene, vaj mineral dhe ngjyra.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Retinol Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?