Previous
Previous Product Image

Neutrogena Daily Serum 30ml

L 1,400.00
Next

Korff Stick Sun Secret 25ml

L 3,490.00
Next Product Image

Neutrogena Mousse Cleanser 150ml

L 1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rreth këtij artikulli
Neutrogena Soothing Clear Mousse Shafran i Indisë për të pastruar dhe qetësuar lëkurën e stresuar dhe të prirur ndaj akneve
Shafrani i Indisë është njohur ndër shekuj për të qenë i pasur me antioksidantë dhe për vetitë e tij qetësuese. Kjo formulë, duke përfshirë shafranin e Indisë, qetëson butësisht lëkurën tuaj të stresuar.
I pasuruar me shafran të Indisë miqësore për lëkurën dhe përbërës jo të ashpër, ky pastrues aknesh largon në mënyrë efektive papastërtitë, vajin dhe grimin që bllokojnë poret pa e zhveshur për lëkurë të butë dhe të shëndetshme.
Mousse zbutëse Turmeric pastron butësisht ndërsa qetëson lëkurën e stresuar dhe të prirur ndaj akneve. Formula pa vaj shpëlahet plotësisht e pastër, pa mbetje apo njolla të padëshiruara.
Ky larës qetësues i fytyrës me shafran i Indisë është i shkëlqyeshëm për aknet, lëkurën e kombinuar ose të dehidratuar. Është pa njolla, jo komedogjene dhe pa parabene, vaj mineral, silikone dhe sulfate Ky produkt gjithashtu nuk është testuar te kafshët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Mousse Cleanser 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?