Previous
Previous Product Image

Neutrogena Daily Serum 30ml

L 1,400.00
Next

Korff Stick Sun Secret 25ml

L 3,490.00
Next Product Image

Avene Eau Thermale 150ml

L 1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Avene Eau Thermale është një ujë termal i pasur me minerale dhe elementë që janë të dobishëm për lëkurën. Ky produkt është i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe të freskëta, duke ndihmuar në zbutjen e ndjesive të irritimit dhe të skuqjeve në lëkurë. Uji termal i Avene është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, përfshirë edhe ato më të ndjeshme. Mund të përdoret si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit të lëkurës, për të rikthyer një ndjesi të freskët dhe të shndritshme për lëkurën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Eau Thermale 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?