Previous
Previous Product Image

Rilastil Micellar Solution 100ml

L 1,000.00
Next

Mustela Spray Solaire 50+ 200ml

L 3,600.00
Next Product Image

Neutrogena Eau Micellaire 400ml

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uji Micellar NEUTROGENA® Hydro Boost pastron dhe rrit hidratimin e lëkurës me një hap.

Ky ujë micellar përmban acid hialuronik për të rritur lagështinë e lëkurës duke hequr butësisht make-up-in dhe papastërtitë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Eau Micellaire 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?