Previous
Previous Product Image

Natural Factors Vitamin D3 2000 IU x90 tablete

L 2,000.00
Next

Alpi Kappa gocce 10ml

L 1,450.00
Next Product Image

Natures Aid Kidz Immune support me Vitamine C, D3, Zinc 150ml

L 1,680.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore që kontribuon në fuksionimin normal të sistemit imunitar për fëmijë nga 6-12 vjeç. Pa sheqer, ngjyrues dhe shije artificiale. Mund te hollohet me ujë ose lengje të tjera. Përmban vitamine C, D3, Zink.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Natures Aid Kidz Immune support me Vitamine C, D3, Zinc 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?