Previous
Previous Product Image

Neutrogena Daily Serum 30ml

L 1,400.00
Next

Korff Depigmenting AHA 100ml

L 4,490.00
Next Product Image

Mustela Spray Solaire 50+ 200ml

L 3,600.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Mustela Spray Solaire 50+ është një produkt i dizajnuar për të mbrojtur lëkurën e bebëve dhe fëmijëve nga rrezet UV, duke ofruar një mbrojtje të lartë dhe efektive kundër diellit. Ky spray është i pasur me filtra të avancuar UVA dhe UVB, të cilët ndihmojnë në parandalimin e dëmtimeve të mundshme të lëkurës nga dielli. Formulimi i tij është i përshtatshëm për lëkurën e butë të bebëve dhe fëmijëve, duke e lënë atë të hidratuar. Përdorimi i këtij spray është i lehtë dhe i shpejtë dhe i përshtatshëm për përdorim në plazh apo në ambiente të hapura të tjera. Mustela Spray Solaire 50+ është një zgjedhje e sigurtë dhe efektive për të mbrojtur lëkurën e bebëve dhe fëmijëve nga dëmtimet e diellit gjatë eksponimit në diell.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mustela Spray Solaire 50+ 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?