Previous
Previous Product Image

Neutrogena Mousse Cleanser 150ml

L 1,000.00
Next

Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Korff Stick Sun Secret 25ml

L 3,490.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Korff Stick Sun Secret është një produkt i dizajnuar për të mbrojtur lëkurën nga rrezet UV, duke ofruar një mbrojtje të lartë dhe efektive kundër diellit në një format kompakt dhe të lehtë për përdorim. Ky stick është ideal për përdorim lokal, si përmbajtja e tij e pasur me filtra UVA dhe UVB ndihmon në parandalimin e dëmtimeve të mundshme të lëkurës nga dielli në zonat më të ndjeshme të lëkurës. Formulimi i tij është i lehtë për t’u përhapur dhe nuk lë një ndjesi të rëndë në lëkurë. Korff Stick Sun Secret është i përshtatshëm për të mbrojtur lëkurën gjatë ekspozimit në diell, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për ata që preferojnë produkte të lehta dhe kompakte për përdorim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Stick Sun Secret 25ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?