Previous
Previous Product Image

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30

Original price was: L 360.00.Current price is: L 280.00.
Next

Kita Pic KIT

L 1,600.00
Next Product Image

Mustela Cleansing Water 300ml

Original price was: L 1,500.00.Current price is: L 1,400.00.

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Mustela Cleansing Water 300ml

Përshkrimi i produktit:

Mustela Cleansing Water është një ujë pastrues i përshtatshëm për lëkurën delikate të foshnjave dhe fëmijëve. Ky produkt është krijuar për të pastruar butësisht dhe në mënyrë efektive fytyrën dhe zonat e ndjeshme të trupit të foshnjave, pa pasur nevojë për shpëlarje. Formuluar me 98% përbërës natyralë, Mustela Cleansing Water siguron pastërti të menjëhershme dhe hidratim të lëkurës.

Karakteristikat:

Përbërës natyralë: 98% përbërës natyralë, duke përfshirë ekstraktin e avokados, i cili ndihmon në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës.
Pastron dhe freskon: Largon në mënyrë efektive papastërtitë dhe ndotjet, duke lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.
Pa shpëlarje: Nuk kërkon shpëlarje me ujë, duke e bërë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Hipoallergjik: I testuar dermatologjikisht dhe pediatrikisht për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.
Pa parabene dhe kimikate të dëmshme: Nuk përmban parabene, ftalate, fenoksietanoli dhe sapun.
Përdorimi:

Aplikojeni një sasi të vogël të Mustela Cleansing Water në një pambuk ose peshqir të butë dhe pastroni butësisht fytyrën dhe zonat e ndjeshme të trupit të foshnjës. Nuk ka nevojë për shpëlarje. Mund të përdoret disa herë në ditë për një ndjenjë freskie dhe pastërtie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mustela Cleansing Water 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?