Previous
Previous Product Image

Korff Corretore Illuminante 6.5ml

L 2,500.00
Next

Mustela Bio Gel Lavant 400ml

L 2,120.00
Next Product Image

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30

Original price was: L 360.00.Current price is: L 280.00.

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30 është një balsam për buzët që ofron mbrojtje të lartë kundër rrezeve të dëmshme të diellit. Ky produkt ndihmon në parandalimin e djegieve nga dielli dhe mban buzët të hidratuara. Formuluar me përbërës që mbrojnë dhe ushqejnë lëkurën e ndjeshme të buzëve, ky balsam është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm, veçanërisht gjatë aktiviteteve në natyrë.

Veçoritë kryesore:

SPF 30 për mbrojtje të lartë ndaj rrezeve UVA dhe UVB.
Ndihmon në parandalimin e djegieve nga dielli.
Hidraton dhe ushqen buzët.
Formulë rezistente ndaj ujit.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Përdorimi: Aplikojeni në buzë përpara ekspozimit në diell dhe rishfaqeni shpesh, sidomos pas ngrënies ose pirjes, për të siguruar mbrojtje të vazhdueshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Piz Buin Sun Lipstick SPF 30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?