Previous
Previous Product Image

Fortex Vitamine C+ Zinc+ D3 Direct x30 sacchet

L 1,170.00
Next

Nevo Brain x10 flaconcini

L 2,630.00
Next Product Image

Alta Natura Memoryn PS x30 tablet

L 3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Alta Natura Memoryn është suplement që përdoret për të ndihmuar aftësitë konjitive dhe kujtesën. Përmban Ginkgo biloba që vepron si antioksidant dhe nxit mikroqarkullimin e gjakut duke përmirësuar kujtesën dhe përqendrimin mendor. Omega 3 rrit rezistencën ndaj stresit dhe vonon efektet e plakjes cerebrale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alta Natura Memoryn PS x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?