Previous
Previous Product Image

Fortex Vitamine C+ Zinc+ D3 Direct x30 sacchet

L 1,170.00
Next

Nevo Brain x10 flaconcini

L 2,630.00
Next Product Image

Taxofit Magnesium Forte 600 x30 tablet

L 1,750.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

1.Furnizimi direkt me magnez me perthithje te menjëhershme

2.Furnizimi afatgjatë me magnez me fazë depo

3.Magnezi kontribuon në funksionimin normal të muskujve

4.Vitamina B1 kontribuon në funksionimin normal të zemrës

5. Magnezi, vitaminat B1, B6 dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor

6. Magnezi, vitaminat B1, B6 dhe B12 kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë

7.Magnezi, vitaminat B6 dhe B12 ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe lodhjes

8.Vitaminat B6 dhe B12 kontribuojnë në formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut

Perdorimi : Vetëm një herë në ditë gjate vaktit ushqimor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Taxofit Magnesium Forte 600 x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?