Previous
Previous Product Image

Noxzema spray 150ml

L 400.00
Next

Frezyderm Atoprel 300ml

L 3,500.00
Next Product Image

Lycia Original spray 150ml

L 305.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Lycia Original Spray është formuluar posaçërisht për të luftuar bakteret përgjegjëse për aromat e këqija, duke respektuar florën natyrale të lëkurës duke e lënë atë të freskët dhe mbrojtur për 48 orë. Nuk përmban alkool dhe është i testuar dermatologjikisht. Parandalon aromat e pakëndshme dhe rregullon djersitjen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lycia Original spray 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?