Previous
Previous Product Image

Noxzema spray 150ml

L 400.00
Next

Frezyderm Atoprel 300ml

L 3,500.00
Next Product Image

Lycia Original Roll On 50ml

L 320.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Formula ekskluzive eliminon në mënyrë efektive aromat e këqija dhe rregullon djersitjen për 48 orë me mbrojtje të garantuar. Lufton bakteret përgjegjëse për aromat e këqija, duke respektuar mikroflorën natyrale të lëkurës, duke e lënë atë të freskët dhe të mbrojtur për një kohë të gjatë.

  • Pa alkool
  • Pa ngjyrues
  • Pa konservantë
  • I testuar dermatologjikisht
  • Ideal pas depilimit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lycia Original Roll On 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?