Previous
Previous Product Image

Noxzema spray 150ml

L 400.00
Next

Frezyderm Atoprel 300ml

L 3,500.00
Next Product Image

Noxzema Roll On 50ml

L 400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Noxzema Classic Roll On është një deodorant kundër djersës që ofron mbrojtje ideale kundër djersës dhe erës së keqe deri në 48 orë. Formulimi i tij delikat pa alkool e bën atë të përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme. Lë një ndjenjë të këndshme freskie në lëkurën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noxzema Roll On 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?