Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L 3,700.00
Next

Apivita Face Mask Honey 8ml

L 500.00
Next Product Image

Lierac Velvet Sun Fluid 50+ 40ml

L 4,250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Lierac Velvet Sun Fluid 50+ është një krem mbrojtës ndaj diellit me faktor mbrojtës shumë të lartë, i dizajnuar për të ofruar mbrojtje efektive ndaj rreziqeve të dëmshme të rrezeve të diellit. Ky produkt përdor teknologjinë patentyre Global Protect & Energy, e cila ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga rreze UVA, UVB, HEV (blu) dhe IR. Formuluar me acid hialuronik, ai gjithashtu ofron hidratim intensiv për lëkurën, duke e bërë atë të duket më të shëndetshme dhe më të freskët. Kjo formulë e lehtë dhe e shpejtë absorbueshme lë lëkurën të ndjehet tërheqëse dhe të mbrojtur gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Velvet Sun Fluid 50+ 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?