Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L3,700.00
Next

Apivita Aqua Fluid Cream Teinte SPF 30 40ml

L2,600.00
Next Product Image

Apivita Cleansing Foam 75ml Travel Size

L500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shkumë kremoze pastrues me ullinj, livando dhe propolis që pastron në mënyrë efektive fytyrën dhe sytë pa shkaktuar tharje.

Largon make-up dhe papastërtitë me agjentë të butë pastrues dhe saponaria
Qetëson dhe e lë lëkurën të freskët, të pastër dhe komode me ullinj, livando dhe panthenol
Ofron mbrojtje antioksiduese me ekstraktin e propolisit
Rigjallëron falë aromës së saj të freskët me lule
Ofron veprim shtesë kundër ndotjes me infuzion trëndafili
Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Cleansing Foam 75ml Travel Size”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?