Previous
Previous Product Image

Noxzema spray 150ml

L400.00
Next

Frezyderm Atoprel 300ml

L3,500.00
Next Product Image

Fillerina Doposole 200ml

Original price was: L6,000.00.Current price is: L5,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fillerina Doposole 200ml është një produkt pas diellit i formuluar për të hidratuar dhe rigjeneruar lëkurën pas ekspozimit në diell. Ky krem pas diellit ndihmon në qetësimin e lëkurës, reduktimin e skuqjes dhe parandalimin e plakjes së parakohshme të lëkurës të shkaktuar nga rrezet UV.

Përbërësit kryesorë të Fillerina Doposole përfshijnë:

Hyaluronic Acid: Një hidratues i fuqishëm që ndihmon në mbajtjen e lagështisë në lëkurë, duke e bërë atë të duket më e freskët dhe më e re.
Vajra natyralë dhe ekstrakte bimore: Qetësojnë dhe ushqejnë lëkurën, duke ndihmuar në rigjenerimin e saj pas ekspozimit në diell.
Antioksidantë: Mbrojnë lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira.
Udhëzime për përdorim:

Aplikoni kremin në lëkurën e pastër dhe të thatë pas ekspozimit në diell.
Masazhojeni lehtësisht deri sa të absorbohet plotësisht.
Mund të përdoret çdo ditë për të mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur.
Përfitimet kryesore të Fillerina Doposole përfshijnë hidratimin intensiv, qetësimin e lëkurës dhe parandalimin e plakjes së parakohshme, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për kujdesin e lëkurës pas diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fillerina Doposole 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?