Previous
Previous Product Image

Lierac Dioptifatigue 15ml

L3,020.00
Next

Rilastil Micellar Solution 100ml

L1,000.00
Next Product Image

Lierac Dioptiride 15ml

L3,020.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Lierac Dioptiride 15ml është një krem ​​special për zvogëlimin e rrudhave të holla rreth syve. Formulimi i pasur me komplekse aktivë dhe ekstrakte bimore ndihmon në reduktimin e thellësisë dhe numrit e rrudhave. Ky produkt është projektuar për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës rreth syve dhe për të reduktuar shenjat e plakjes. Përdorimi i rregullt i këtij kremi ndihmon në rikthimin e pamjes së shëndetshme dhe të freskët të lëkurës rreth syve, duke e bërë atë më të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Dioptiride 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?