Previous
Previous Product Image

Lierac Dioptifatigue 15ml

Original price was: L 3,020.00.Current price is: L 2,800.00.
Next

Rilastil Micellar Solution 100ml

L 1,000.00
Next Product Image

Lierac Diopticerne 15ml

Original price was: L 3,020.00.Current price is: L 2,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Lierac Diopticerne 15ml është një krem ​​që është specifikisht i dizajnuar për të zvogëluar rrudhat e lëkurës në zonën e rrethit të syve. Formulimi i pasur me komplekse aktivë dhe ekstrakte bimore ndihmon në reduktimin e rrudhave, qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe përmirësimin e pamjes së tyre. Ky produkt gjithashtu ndihmon në hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës së rrethit të syve, duke e bërë atë të duket më të freskët dhe më të shëndetshme. Përdorimi i rregullt i këtij kremi mund të ndihmojë në rikthimin e pamjes së shëndetshme dhe të freskët të lëkurës rreth syve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Diopticerne 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?