Previous
Previous Product Image

Lierac Dioptifatigue 15ml

Original price was: L 3,020.00.Current price is: L 2,800.00.
Next

Rilastil Micellar Solution 100ml

L 1,000.00
Next Product Image

Lierac Premium Gold Mask

L 1,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Lierac Premium Gold Mask është një maskë fytyre e pasuruar me particula të vogla ari dhe një kompleks aktiv anti-plakje. Kjo maskë është e dizajnuar për të ndihmuar në rikthimin e elasticitetit të lëkurës, zvogëlimin e rrudhave dhe përmirësimin e përgjithshëm të pamjes së lëkurës. Formulimi i saj i pasur me substanca ushqyese dhe antioksidante ndihmon në rikthimin e shkëlqimit të lëkurës dhe në përballimin e shenjave të plakjes. Përdorimi i rregullt i kësaj maske jep një efekt të qëndrueshëm në përmirësimin e pamjes së lëkurës së fytyrës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Premium Gold Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?