Previous
Previous Product Image

Korff Stick Sun Secret 25ml

L 3,490.00
Next

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L 3,700.00
Next Product Image

La Roche Posay Anthelios Hydratante 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Anthelios Hydratant SPF 50+ është një krem mbrojtës ndaj diellit me një formulë të pasur me filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e diellit. Kjo formulë është e përshtatshme për lëkurën e ndjeshme dhe të thatë, pasi përmban acid hialuronik për të hidratuar lëkurën dhe për të mbajtur atë të butë dhe të shëndetshme gjatë gjithë ditës. Anthelios Hydratant SPF 50+ ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë të absorbueshme, e cila nuk lë një ndjesi të rëndë në lëkurë. Kjo formulë gjithashtu është e pasur me teknologjinë Cell-Ox Shield® që siguron një mbrojtje të avancuar ndaj rrezeve UVA dhe UVB, duke ndihmuar në parandalimin e plakjes së parakohshme të lëkurës dhe në mbrojtjen e saj nga dëmet e diellit. Anthelios Hydratant SPF 50+ është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një krem mbrojtës të pasur me teknologji për të mbrojtur dhe për të hidratuar lëkurën e tyre gjatë ekspozimit në diell.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Anthelios Hydratante 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?