Previous
Previous Product Image

Korff Stick Sun Secret 25ml

L 3,490.00
Next

Avene Cicalfate+ Gel Cicatrice 30ml

L 1,500.00
Next Product Image

La Roche Posay Anthelios Oil Control 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche-Posay Anthelios Oil Control SPF 50+ është një krem ​​mbrojtës ndaj diellit me një formulë të pasur me filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e diellit. Formulimi i këtij kremi është i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme dhe përmban perlite, një mineral që absorbion lagështirën e tepërt dhe që ndihmon në kontrollin e yndyres së lëkurës, duke e bërë atë ideale për përdorim në lëkurën e kombinuar ose të yndyrshme. Kjo formulë është e pasur me teknologjinë Cell-Ox Shield® që siguron një mbrojtje të avancuar ndaj rrezeve UVA dhe UVB, duke ndihmuar në parandalimin e plakjes së parakohshme të lëkurës dhe në mbrojtjen e saj nga dëmet e diellit. La Roche-Posay Anthelios Oil Control SPF 50+ ka një teksturë lehte dhe të përshtatshme për lëkurën e ndjeshme, duke e lënë atë të butë dhe të mbrojtur gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Anthelios Oil Control 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?