Previous
Previous Product Image

Korff Stick Sun Secret 25ml

L 3,490.00
Next

Nuxe Or Dry Oil 100ml

L 4,950.00
Next Product Image

Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vichy UV-Age Daily 50+ është një krem ditor me faktor mbrojtjeje shumë të lartë ndaj rrezeve UV, i dizajnuar për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e diellit dhe për të parandaluar plakjen e parakohshme të lëkurës. Ky krem përmban filtra të avancuar UVA dhe UVB, të cilët ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmet e diellit, duke reduktuar shenjat e plakjes dhe duke e bërë lëkurën të duket më e shëndetshme dhe më e re. Përmban gjithashtu komplekse aktive antioksiduese që ndihmojnë në luftën kundër stresit oksidativ dhe në forcimin e mbrojtjes natyrale të lëkurës ndaj agjentëve të dëmshëm të mjedisit. Formulimi i këtij kremi është i pasur me acid hialuronik për të hidratuar dhe për të mbajtur lëkurën e butë dhe të shëndetshme. Vichy UV-Age Daily 50+ është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një krem mbrojtës të pasur me teknologji për të mbrojtur dhe përmirësuar pamjen e lëkurës së tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?