Previous
Previous Product Image

Neutrogena Mousse Cleanser 150ml

L1,000.00
Next

Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.
Next Product Image

Korff Depigmenting AHA 100ml

L4,490.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Korff Depigmenting AHA është një produkt i dizajnuar për të trajtuar ngjyrat e shkaktuara nga dielli, plakja, ose probleme të tjera të lëkurës. Formula e tij përmban Acids AHA (Alfa-Hidroksi Acids) që ndihmojnë në rregullimin e prodhimit të melaninës, duke ndihmuar në zbardhjen dhe përmirësimin e teksturës së lëkurës.

Ky produkt ndihmon në reduktimin e rrudhave, gjurmeve të akneve, dhe shenjave të tjera të lëkurës, duke e bërë atë më të ndritshme dhe tërheqëse. Përdorimi i rregullt i këtij produkti mund të ndihmojë në përmirësimin e tonit të lëkurës dhe të përgjithshme, duke e lënë atë më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Depigmenting AHA 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?