Previous
Previous Product Image

Avene Eau Thermale 150ml

L 1,300.00
Next

La Roche Posay Anthelios Oil Control 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Korff Lifting 50ml

L 7,740.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Korff Lifting 4076 është një krem ​​antirrudhës dhe ngritës i dizajnuar për të reduktuar shenjat e plakjes në lëkurë dhe për të rritur elasticitetin e saj. Formula e këtij produkti përmban një kombinim të fuqishëm të lëndëve aktive, duke përfshirë Peptidat Lifting që ndihmojnë në ngritjen e lëkurës dhe reduktimin e rrudhave.

Ky krem ​​ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës, duke e bërë atë më të butë dhe më tërheqëse. Përdorimi i rregullt i Korff Lifting 4076 mund të ndihmojë në reduktimin e rrudhave dhe shenjave të tjera të plakjes, duke e bërë lëkurën tuaj më të freskët dhe më të rinovuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Lifting 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?