Previous
Previous Product Image

Mustela Spray Solaire 50+ 200ml

L 3,600.00
Next

La Roche Posay Anthelios Hydratante 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Vichy Velvety Cream 50+ 50ml

Original price was: L 2,900.00.Current price is: L 2,700.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vichy Velvety Cream 50+ është një krem ​​mbrojtës ndaj diellit me faktor mbrojtjeje shumë të lartë, i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme ndaj diellit. Formulimi i këtij kremi është i pasur me filtra UVA dhe UVB, të cilët ndihmojnë në parandalimin e dëmtimeve të lëkurës nga dielli, si dhe përmban një kompleks aktiv antioksidues për të mbrojtur lëkurën nga stresi oksidativ. Kjo krem ka një teksturë të butë dhe të lehtë, që e bën të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, duke e lënë lëkurën të ndjehet të butë dhe të hidratuar. Përdorimi i këtij kremi është i rekomanduar përpara ekspozimit në diell dhe duhet riperpërdorur rregullisht për të mbajtur mbrojtjen optimale ndaj diellit gjatë gjithë ditës. Vichy Velvety Cream 50+ është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një krem mbrojtës me faktor mbrojtjeje të lartë dhe një teksturë të këndshme për lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Velvety Cream 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?