Previous
Previous Product Image

Gift Card

L 2,000.00L 20,000.00
Next

Advancis Passival Sleep x30 tablet

L 1,600.00
Next Product Image

Ebbe Lipid Replenishing 100ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 1,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Ebbe Lipid Replenishing është një krem ​​hidratues dhe mbrojtës për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Formulimi i tij është i pasur me lipide që ndihmojnë në rikrijimin e barrierës së lëkurës dhe në mbajtjen e hidratimit.

Ky krem përmban një kombinim të veçantë të lipideve të ngjashme me ato të lëkurës, duke përfshirë ceramidet, kolesterolin dhe acidin yndyror, të cilat ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës dhe në ruajtjen e nivelit të duhur të hidratimit.

Ebbe Lipid Replenishing është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e fytyrës dhe të trupit, dhe mund të jetë një zgjedhje e mirë për ata që vuajnë nga lëkura e thatë ose e ndjeshme. Produkti është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe ndihmon në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ebbe Lipid Replenishing 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?