Previous
Previous Product Image

Ebbe Lipid Replenishing 100ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 1,500.00.
Next

Homnes kreher

L 1,230.00
Next Product Image

Advancis Passival Sleep x30 tablet

L 1,600.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Advancis Passival Sleep është një produkt i dizajnuar për të ndihmuar në promovimin e gjumit të qetë dhe të shëndetshëm. Këto tableta përmbajnë një kombinim të ekstrakteve bimore natyrale, si Valeriane, Melatoninë dhe Acid amino, të cilat ndihmojne në rregullimin e ciklit të gjumit dhe në uljen e stresit dhe ankthit.

Melatonina është e njohur për rolin e saj në rregullimin e ciklit të gjumit, ndërsa ekstraktet e valerianit janë shumë të përdorura për vetitë e tyre qetësuese. Përdorimi i kësaj formule ndihmon në rënien të kohës së nevojshme për të fjetur dhe në përmirësimin e cilësisë së gjumit, duke bërë që të ndiheni më të freskët dhe më energjik gjatë ditës.

Çdo person ka ndjeshmëritë e tyre ndaj këtyre produkteve, kështu që është e rëndësishme të konsultoheni me një profesionist të shëndetit përpara se të filloni përdorimin e tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Advancis Passival Sleep x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?