Previous
Previous Product Image

Nutrigen Babytamin 25ml

L 1,670.00
Next

Ultra Prenatal x90 tablet

L 4,680.00
Next Product Image

Eagle Biofer 15ml

L 1,500.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Eagle Biofer është suplement me përmbajtje Hekuri të mikrokapsuluar që nuk lejon dëmtimin e stomakut të fëmijëve. Hekuri kontribuon në zhvillimin normal kognitiv të fëmijëve. Ndihmon në rritjen e imunitetit dhe funksionimin normal të rruazave të kuqe të gjakut.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eagle Biofer 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?