Previous
Previous Product Image

Buonavit D3 gocce baby 20 ml

L 1,700.00
Next

Vaginal Douche & Tablets

L 2,500.00
Next Product Image

Eagle ImmuVid 12ml

L 2,950.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Eagle ImmuVid 12ml është një suplement i fuqishëm për mbështetjen e sistemit imunitar. Formuluar me përbërës natyralë të cilësisë së lartë, ky produkt ndihmon në përmirësimin e funksionit imunitar dhe në mbrojtjen kundër infeksioneve dhe sëmundjeve. Është ideal për të rriturit që kërkojnë të forcojnë imunitetin e tyre, veçanërisht gjatë sezonit të ftohtë dhe periudhave me stres të lartë. Formulimi i tij i lëngshëm siguron një absorbim të shpejtë dhe efektiv. Merrni 12ml në ditë për të mbështetur shëndetin tuaj të përgjithshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eagle ImmuVid 12ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?