Previous
Previous Product Image

Colinox pika gastrofunksionale 20ml

L1,450.00
Next

Buonavit D3K Gocce 12ml

L1,700.00
Next Product Image

Frutadep mix 30 ml

L1,365.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore polivitaminike me pika e nevojshme për të plotësuar më mirë disa elemente ushqimore në dietën ditore të fëmijëve, të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të metabolizmit energjitik, të sistemit imunitar dhe atij kockor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frutadep mix 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping