Previous
Previous Product Image

TwoBee Vitamin D3 drops 12ml

L 1,650.00
Next

Ultra Prenatal x90 tablet

L 4,680.00
Next Product Image

Eagle C 15ml

L 1,280.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

EAGLE C është një suplement ushqimor i rekomanduar në të gjitha rastet e mungesës së Vitaminës C. Ndihmon në formimin e kolagjenit për një funksion normal të vazave të gjakut, kockave, kartilagove, lëkurës, gingivave dhe dhëmbëve. Kontribon në mirë-funksionimin e sistemit nervor dhe të sistemit imunitar. Rrit përthithjen e hekurit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eagle C 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?