Previous
Previous Product Image

Apivita Jasmine Shower Gel Travel Size 75ml

L300.00
Next

Davines OI All in One Milk 50ml

L2,000.00
Next Product Image

Davines Detoxifying Scrub Shampoo 250ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Davines Detoxifying Scrub Shampoo është një shampo e specializuar që ofron pastrim të thellë dhe detoksifikim për flokët dhe skalpin. Kjo shampo është krijuar për të hequr papastërtitë dhe toksinat nga skalpi, duke lënë flokët të pastër, të freskët dhe të shëndetshëm.

Karakteristikat Kryesore
Përbërësit Natyralë: Shampoja përmban përbërës natyralë të pasur me minerale dhe antioksidantë që ndihmojnë në pastrimin dhe rigjenerimin e skalpit.
Pastrim i Thellë: Formula e saj unike me mikrogranula ofron një eksfolim të butë që largon qelizat e vdekura dhe papastërtitë.
Detoksifikim i Skalpit: Ndihmon në përmirësimin e shëndetit të skalpit duke hequr toksinat dhe duke stimuluar qarkullimin e gjakut.
Përbërësit Kryesorë
Ekstrakti i Artisokës: Një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalët e lirë dhe ndotja.
Granulat Eksfoliuese: Sigurojnë një pastrim të butë dhe të thellë të skalpit pa irritime.
Përbërësit Natyralë: Përbërës të tjerë natyralë që ushqejnë dhe mbrojnë flokët dhe skalpin.
Përdorimi
Aplikimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme të shampo-së në flokët e lagur.
Masazhi: Masazhoni butësisht skalpin me lëvizje rrethore për të aktivizuar mikrogranulat eksfoliuese.
Shpëlarja: Shpëlani mirë me ujë të ngrohtë.
Frekuenca: Përdoreni një herë në javë ose sipas nevojës për të mbajtur flokët dhe skalpin të pastër dhe të freskët.
Përfitimet
Pastrim i Thellë dhe Eksfolim: Largon papastërtitë dhe toksinat duke lënë skalpin të pastër dhe të rigjeneruar.
Flokë të Shëndetshëm: Përbërësit natyralë ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit të flokëve dhe skalpit.
Detoksifikim Efektiv: Mbron flokët nga dëmtimet e shkaktuara nga faktorët mjedisorë dhe radikalët e lirë.
Davines Detoxifying Scrub Shampoo 250ml është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë një trajtim të thellë dhe detoksifikues për flokët dhe skalpin, duke siguruar pastrim dhe shëndet optimal.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Detoxifying Scrub Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?