Previous
Previous Product Image

Pharmaceris Octopirox DS 100ml

L 3,190.00
Next

Davines OI All in One Milk 50ml

L 2,000.00
Next Product Image

Davines Purifying Gel 150ml

L 3,610.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Davines Purifying Gel është një trajtim i veçantë për skalpin që ndihmon në luftimin e kequshqyerjes dhe problemeve të tjera të skalpit si zbokthi dhe yndyra e tepërt. Ky gel është krijuar për të ofruar një veprim pastrues dhe qetësues, duke e bërë skalpin të ndjehet i freskët dhe i balancuar.

Karakteristikat Kryesore
Trajtim Qetësues: Përbërësit aktivë ndihmojnë në qetësimin e skalpit të irrituar dhe të ndjeshëm.
Pastrimi Efektiv: Formula unike ofron një pastrim të thellë të skalpit, duke hequr zbokthin dhe yndyrën e tepërt.
Ushqim dhe Rigjenerim: Ndihmon në përmirësimin e shëndetit të skalpit dhe në rigjenerimin e qelizave të reja.
Përbërësit Kryesorë
Sulfuri dhe Zincu: Përbërësit kryesorë që ndihmojnë në luftimin e zbokthit dhe në pastrimin e skalpit nga yndyra e tepërt.
Ekstraktet Bimore: Përmban ekstrakte natyrale që ndihmojnë në qetësimin dhe rigjenerimin e skalpit.
Përbërësit Natyralë: Ndihmojnë në ruajtjen e balancës natyrale të skalpit dhe në përmirësimin e cilësisë së flokëve.
Përdorimi
Aplikimi: Aplikoni një sasi të vogël të gelit direkt në skalp të pastër dhe të lagur.
Masazhi: Masazhoni butësisht skalpin me gishta për disa minuta, duke siguruar që produkti të përhapet mirë.
Lënia për Veprim: Lëreni gelin të veprojë për 10-15 minuta për një efekt maksimal.
Shpëlarja: Shpëlani mirë me ujë të ngrohtë.
Frekuenca: Përdoreni një herë ose dy herë në javë, ose sipas nevojës.
Përfitimet
Lufton Zbokthin: Efektet e tij pastruese ndihmojnë në heqjen e zbokthit dhe parandalimin e rikthimit të tij.
Balancë dhe Freski: Largon yndyrën e tepërt dhe lë skalpin të ndjehet i freskët dhe i balancuar.
Shëndet i Përmirësuar i Skalpit: Ndihmon në qetësimin e skalpit të irrituar dhe në përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm të flokëve dhe skalpit.
Davines Purifying Gel 150ml është një trajtim i fuqishëm për çdo lloj problemi të skalpit, duke ofruar një zgjidhje efektive dhe të butë për zbokthin, yndyrën e tepërt dhe irritimet e skalpit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Purifying Gel 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?