Previous
Previous Product Image

Buona Nebianax 3% x20 flaconcini

L 1,248.00
Next

Florila 15ml

L 2,000.00
Next Product Image

Cevoben gocce 15 ml

L 1,350.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Përshkrimi i Produktit

Colben pika është një shtesë ushqimore në formë të lëngshme bazuar në Probiotikë, Kamomil, Finok, Lulëkuqe, Anise, Vitaminë B1, B2, B6, e indikuar në rastet e konsumit të reduktuar të dietës ose rritjes së nevojës për elementë të tillë.

Colben, në sajë të Probiotikëve, promovon ekuilibrin e florës së zorrëve, falë Anise, Finokut dhe Kamomilit kontribuon në lëvizshmërinë e rregullt gastrointestinale dhe eliminimin e gazrave si dhe ka një veprim zbutës dhe qetësues në sistemin tretës.

  • Nuk përmban Gluten
  • Nuk përmban GMO
  • Përmban përbërës aktivë të standardizuar

Udhëzime mbi përdorimin

Sasia e rekomanduar është 20 pika (rreth 1ml) tre herë në ditë. COLBEN mund të merret siç është ose i tretur në ujë, lëngje frutash, çaj, ose në pijë të tjera jo-të gazuara. Tundeni mirë para përdorimit. Nëse produkti është hapur rekomandohet të përdoret brenda 60 ditëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cevoben gocce 15 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?