Previous
Previous Product Image

Tachifludec limone x10 sacchet

L 757.00
Next

Entelact 15ml

L 1,560.00
Next Product Image

Espumisan 30 ml

Original price was: L 810.00.Current price is: L 700.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Espumisan është bar në formë të lëngshëm me shije banane që përmban Simetikon, që përdoret për trajtimin simptomatik të shqetësimeve gastro-intestinale dhe çrregullimeve të tretjes. Pakëson fryrjen duke ndihmuar në eliminimin e gazrave. Është i përshtatshëm për të gjitha moshat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Espumisan 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?