Previous
Previous Product Image

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30

Original price was: L 360.00.Current price is: L 280.00.
Next

Kita Pic KIT

L 1,600.00
Next Product Image

Caudalie Vinosource Hydra 15ml Travel Size

L 500.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Caudalie Vinosource Hydra 15ml Travel Size

Përshkrimi i produktit:

Caudalie Vinosource Hydra është një krem hidratues i fuqishëm, i përshtatshëm për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Me përbërës natyralë dhe të pasur me antioksidantë, ky krem ndihmon në rikthimin e hidratimit të lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe të ndritshme. Në formatin e tij të vogël 15ml, është ideal për udhëtime dhe për përdorim të përditshëm.

Karakteristikat:

Hidratim intensiv: Formuluar me ujë rrushi organik dhe acid hialuronik për të ofruar hidratim të thellë dhe afatgjatë.
Qetësues dhe ushqyes: Ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe në reduktimin e ndjesisë së tërheqjes dhe skuqjes.
Antioksidant: Përmban polifenole rrushi, të njohura për vetitë e tyre të fuqishme antioksiduese, që mbrojnë lëkurën nga radikalët e lirë.
Teksturë e lehtë: Përthithet shpejt nga lëkura pa lënë ndjesi yndyrore.
Praktik për udhëtime: Madhësia e vogël 15ml e bën atë perfekt për ta marrë me vete kudo që shkoni.
Përdorimi:

Aplikoni një sasi të vogël të kremit në fytyrë dhe qafë, mëngjes dhe mbrëmje, pas pastrimit të lëkurës. Masazhojeni butësisht deri sa të përthithet plotësisht. Mund të përdoret si bazë për make-up.

Kujdes:

Shmangni kontaktin me sytë. Nëse produkti bie në sy, shpëlajeni menjëherë dhe me kujdes me ujë të bollshëm. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caudalie Vinosource Hydra 15ml Travel Size”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?