Previous
Previous Product Image

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30

Original price was: L 360.00.Current price is: L 280.00.
Next

Kita Pic KIT

L 1,600.00
Next Product Image

Caudalie Shower Gel 30ml Travel Size

L 500.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Caudalie Shower Gel 30ml Travel Size

Përshkrimi i produktit:

Caudalie Shower Gel është një xhel dushi delikat dhe i butë, i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme. Me përbërës natyralë dhe të pasur me vlera ushqyese, ky xhel dushi pastron lëkurën pa e tharë atë, duke e lënë të freskët dhe të hidratuar. Në formatin e tij të vogël 30ml, është ideal për udhëtime dhe përdorim të përditshëm.

Karakteristikat:

Formulë natyrale: Përmban përbërës natyralë dhe të butë që respektojnë balancën natyrore të lëkurës.
Për lëkurë të ndjeshme: Formuluar posaçërisht për të mos irrituar lëkurën e ndjeshme.
Pastron dhe hidraton: Pastron në mënyrë efektive lëkurën duke e lënë të butë dhe të hidratuar.
Aromë e këndshme: Ka një aromë të freskët dhe të lehtë që siguron një përvojë të këndshme gjatë larjes.
Praktik për udhëtime: Me madhësinë e tij të vogël 30ml, është perfekt për ta marrë me vete kudo që shkoni.
Përdorimi:

Aplikoni një sasi të vogël të xhelit në lëkurën e lagur gjatë dushit. Masazhojeni butësisht deri sa të krijohet një shkumbë e lehtë, pastaj shpëlajeni me ujë të bollshëm. Mund të përdoret çdo ditë për një ndjenjë freskie dhe pastërtie.

Kujdes:

Shmangni kontaktin me sytë. Nëse produkti bie në sy, shpëlajeni menjëherë dhe me kujdes me ujë të bollshëm. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caudalie Shower Gel 30ml Travel Size”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?