Previous
Previous Product Image

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30

Original price was: L 360.00.Current price is: L 280.00.
Next

Kita Pic KIT

L 1,600.00
Next Product Image

La Roche Posay Lipikar Baume Light AP+M 200ml

Original price was: L 2,600.00.Current price is: L 2,200.00.

Hurry! only 10 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

La Roche Posay Lipikar Baume Light AP+M 200ml është një balsam hidratues i krijuar posaçërisht për lëkurën e thatë dhe të prirur për ekzemë. Ky produkt ofron një kujdes intensiv dhe të qëndrueshëm për lëkurën duke e hidratuar dhe qetësuar menjëherë. Me një formulë të lehtë dhe të pasur me përbërës si Aqua Posae Filiformis dhe Microrresyl, ai ndihmon në rikthimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës dhe në zvogëlimin e kruajtjes. Nuk përmban parabenë dhe është hipoalergjik, duke e bërë të përshtatshëm për të gjithë anëtarët e familjes, përfshirë foshnjat. Aplikimi i rregullt i këtij balsami ndihmon në përmirësimin e cilësisë së lëkurës dhe në parandalimin e rikthimit të thatësisë dhe irritimeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Lipikar Baume Light AP+M 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?